Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:36 pm

Berengar

Reakce na odlesk nebyla prakticky žádná. Zvláštní reakce neprokazoval, ovšem oboje ho zraňovalo. Také si zjistil že je studenokrevný...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:41 pm

Berengar

Jen se pro sebe usměju. Hibernuješ svinaku co? No nic budeš žit a my si na tebe něco vymyslime. Pak se rychle dam do ošetřovani. Pak ho pečlivě svažu a zavolam na nějakeho kluka kterej vyjde ven aby se podival at mi sežene nějakeho lečitele.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:46 pm

Berengar

V okamžiku kdy si ho svázala najednou křečovitě škubl rukama a pak veškerý pohyb ochabl. Necítil si už ani že by dýchal...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:52 pm

Berengar

Jen zavrtim hlavou a odplivnu si. Ještě jednou pohlednu do uličky abych se ujistil že boj skončil. Pak se obratim k mrtvole a odhodlam se. Rychlim řezem otevřu hrudnik a vyhledam tepny okolo srdce. Pak jednu z nich jemně nařiznu aby zjistil jestli ještě stale pumpuje krev. Pak bych zjistil rozsah jejich hibernace.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:55 pm

Berengar

Vypadá to že celková fyzická činnost ustala, včetně srdce. Upoutalo tě že jejich anatomie je poměrně podobná lidské...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:57 pm

Berengar

Když vidim že je mrtvej tak vstanu a vyběhnu na nadvoři. Začnu pomahat raněnim a rozdavat zaklinačum lektvary.Jak jen nejrychleje je to možne udělam co se da a pak chci odtahnout ještěřaka někam kde ho dokažu prozkoumat. Nejlepe do laboratoře. Chci zjistit přoč umřel tak nejdnou a jake jsou jeho anatomicke vlastnosti.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 12, 2010 3:03 pm

Robin

Nejsem žádnej vlekej ranhojič, ale ovázat ránu ránu a provést základní pomoc aby někdo nevykrvácel dokážu. Jen si rychle hodím věci na pokoj, protože ve zbroji by bylo šílené pobíhat tu a pomáhat lidem. Nehcám si jen kroužky, sekeru a dýku. Kdyby se pokusili o další útok. S tím vemu ze svého věku věci co tam mám na první pomoc jako plátno a šití a jdu pomáhat ranhojičům.
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 13, 2010 9:25 am

Marcellus

Schovám kuše, strčím meč do pochvy a vrátím se pro koně, vytáhnu loutnu a začnu hrát nějakou veselou melodii, vlezu do Caer Morhen. Cestou necestou, polem nepolem, běžím.. začnu zpívat.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 14, 2010 10:24 am

Morkel

Po chvilce odpočinku sem začal pomáhat s odklízením mrtvol. Taky sem hledal nějaký známí, protože sem měl starost, jestli jim něco není.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 14, 2010 2:26 pm

Mia

Vydýchla som si keď sa dali na ústup. Schovala som meče a s bolesťou v očiach som sa pozrela na ruku. Au... no super... chytila si ju druhou rukou. Dosť ju to bolelo ale otočila sa na ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 14, 2010 3:30 pm

Berengar

Dojdu k zaklinačce ktera vypada jako ještěřak. Zajimavej ukaz ale nikdo ji nechce sejmout tak evidentně ji tady znaji. Ukaž. řeknu ji a velice pomalu ji šahnu po ruce. V mem stavu to vypada jako normalni pohyb.

Spoiler:

jen tak pro jistotu tento post je pro Miu
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:44 am

Všichni ste prošli přes první pomoc. Někteří sami jiní s podporou. Čarodějové a ranhojiči kolem vás běhali o sto šest a tak jste po pár desitkách minut byli všichni aspon trochu v pohodě. Mezitím začali lidé a pár zaklínačů opravovat bránu. Účastníci bitvy dostali chvilku volna než se budou vracet na ošetřovnu. Zaklínači pro dávky lektvarů a lidé pro lepší ošetření...

Cathail

S mečem na zádech sem si to rázoval zpátky do hospody...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:10 am

Robin

Tak to by jsme měli. Omýval jsem si ruce od krve a díval se okolo. Už se to celkem uklidnilo. Otřel jsem si ruce a sebral opasek, s mečem, který jsem si během ošetřování sundal. Byl jsem unavený, ale spokojený. Nákupy holt počkají na zítra. Budu potřebovat nové plátno nao bvazy, nějakou tu nit a pak samozřejmě ty protijedy, kvůli kterým jsem tady.

Hodil jsem opasek přes rameno a vrátil se do šenku. "Hostinský dám si víno. Pokud možno nějaké Toussaintské, jestli máš. Třeba Vermentino, Coronatu či Corvo Bianco? Pokud nebude Toussaint tak aspoň Cidariské." řeknu hostinskému. Jsem líný sundavat kroužky navíc se na město může útok opakovat. Zatím si odpočinu.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeSun May 23, 2010 5:39 am

Berengar

Pak se vratim zpět k ty mrtvole a odnesu ji do laboratoře. Udělame si malou pitvu.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeSun May 23, 2010 12:09 pm

Kimal

ležel jsem tam celý obvázaný obvazy a jenom na krku medailonek.chvíly jsem tak ležel a přemýtal o životě.nikdo si mě nevšímal takže jsem měl hodně času na přemýšlení.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:16 pm

Cathail

V hospodě sem se chtěl posadit k našemu stolu ale všiml sem si toho chlápka co pomáhal při obraně. Je tu volno ? usmál sem se když sem došel k jeho stolu. Nečekal sem a posadil sem se a objednal sem si pivo...

Robin

Hospodský ti přinesl lahev Coronaty i se sklenkou. To je na mě. Za to venku. usmál sem se a šel pro pivo...

Berengar

Když tě viděli měli sice pár keců ale jakmile si všimli co to táhneš sklapli a pustili tě do pitevny. Bylo tam všechno co si potřeboval a i něco navíc...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeSun May 23, 2010 2:27 pm

Berengar

Dovlekl jsem svou nuši ke stolu a položil ji tam. Odzbrojil jsem se a sundal přebytečne vybaveni ktere jsem nahradil zastěrou. Připravil si nařadi a svou knihu i s psacim načinim. Pak jsem se pustil do prace.
Začal prohmatanim celeho těla. Abych se ujistil kde ma kosti jestli vubec nějake ma. Pak jsem mu otevřel břišni dutinu a nasledně pokračoval přez prsa. Rozřizl hrudni koš a odstranil vrchni časti žeber. Pak jsem se pustil do skoumani organu a pečlivě je zakreslil. Potom jsem je vyndal a bez rozpojovani je rozložil na stul abych přišel na to k čemu přesně slouži. Potom přišli na řadu ziskavani vzorku a testovani jejich vlastnosti s pomoci alchemie. Nasledně jsem pokračoval svalovou hmotou a později i otevřenim lebky kvuli protstudovani mozku a čidlum vnimani. Byl jsem hodně zvědavej. Hlavně na to co zpusobuje jejich hybernaci.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeSun May 23, 2010 4:13 pm

Robin

Přišel k mému stolu nějaký zaklínač. "Ano je zde volno," odpovím mu i když prostě usedl. Pak mi byla přinesena láhev Coronaty. To není špatné víno, popravdě jsem nečekal, že by tu mohli mít víno z Toussaintu. No ještě, že si neřekl o peníze. To bych se mohl prohnout. Dokonce i sklenička, tak to je pěkné nóbl. To se mě líbí. Naliji si plnou sklenici, pozvednu jí a pokynu s ní panu hostinskému. Upiji a pak se podívám na Zaklínače.

"Útočí na vás takhle často?" zeptám se ho. Ale otázka byla spíše trochu ironická.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 24, 2010 10:33 am

Berengar

Orgány byly hodně podobné těm lidským. Až na jakýsi malý měchíř mezi srdcem a plícemi. Když sis na něj sáhl na dotek byl poměrně horký ale za chvíli hned studený. Na mozku byl vzadu taktéž malý výběžek. Zřejmě něco jako spouštěč hybernace pokud se dostanou moc blízko smrti aniž by zemřeli...

Cathail

Hostinský donesl pivo a já se napil. Zrovna sem se vrátil z cest. Ale prý se to skoro nestává. Taky napadnout tuhle pevnost může jen naprostý šílenec nebo někdo s nesmírnou odvahou. usmál sem se jakobych přehlédl onu ironii...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 24, 2010 11:29 am

Berengar

Zaměřim se na ten měchiř a pořadně ho prozkoumam. Nejdřive zkusim jestli měni teploty nebo akorat po odděleni rychle stratil teplotu. Pak ho otevřu a podivam se na jeho funkci. Je mezi srdcem a plicemi takže musi nějak upravovat krev ktera je pumpovana do plic.
Potom odstranim od mozku tu podivnou žlazu a vypreparuji z ni tekutinu abych pak mohl zjistit jakym zpusobem se da neutralizovat a pak nasledně vyslechnout ještěřana ( v budoucnu)
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 24, 2010 1:46 pm

Berengar

Byly v něm 2 jakési kapsy. Po bližším prozkoumání si zjistil že teplota se nemění smrtí ale v intervalech. Odhladl si také že ještěři to můžou uměle vyvolat. Nebo...se spustí automaticky. Zkoušel se jí neutralizovat ale moc to nešlo. Až ti do ní ukáplo trochu bílého medu. Kapalina se přeměnila na vodu...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 24, 2010 2:07 pm

Berengar

Jen se usměju a začnu sklizet ze stolu. Mrtvolu schodim do platěneho pytle a odnesu na karu. Potom si zbalim knižku se zapsanyma informacema a odejdu za Vesemirem.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 25, 2010 1:07 am

Esaardaon

A je po všem poděkuju medikovi a vejdu zpátky do hospody.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 25, 2010 4:22 am

Robin

"Nemáte, špatnou obranu a kdyby už bylo zle a vrátíte se do pevnosti tak tam už by vás pravděpodobně mmuseli vyhladovět." řeknu a uznale pokývám. "Ale doporučím ještě zesílit bránu, taková padací mříž by určitě vypomohla."
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 25, 2010 2:35 pm

Berengar

Vesemir na tebe čekal u cvičiště. Tak, zjistil si něco ? podíval se na tebe s úsměvem...

Cathail

S tím bych souhlasil. Brána povolila hodně rychle ale i tak se nám povedlo soupeře hodně dlouho pozdržet. usmál sem se. Každopádně, řeknu to radě.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue May 25, 2010 2:47 pm

Berengar

Jistě mistře . usměju se na něho a pozvednu svou knihu. Ruce mam ještě pořad trochu od krve stejně jako některe současti oblečeni.
Maji fyziologii hodně podobnou člověku. Nejsou alergicke na střibro a na to abych je prověřil na magii bych potřeboval živeho subjekta. V těle maji jednu docela podstatnou odlišnost. Teda krom pružnosti svalu a kosti. Maji v těle organ kterej jim povoluje upadat do hibernace. Kvuli tomu nejdou pořadně vyslichat. Ale Bilej med jak to vypada dokaže spolehlivě tu latku vyřadit a probudit je z jejich tranzu.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 26, 2010 2:21 am

Robin

"Je pravda, že vy zaklínači se mečem ohánět umíte." řeknu a upiju vína. "Ještě by to chtělo, aby jste své meče i prodávali." Dodám a lehce se usměju.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed May 26, 2010 7:03 am

Mia

Postavila sa a toho čo ju oslovil si nevšímala, aj tak odišiel. Prstami radšej nehýbala a pomaly kráčala.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeThu May 27, 2010 2:21 pm

Vesemir

Tak bílý med říkáš ? Ten je poslední dobou hodně vzácný. Řekl bych až příliš. zamyslel se Vesemir. Každopádně je to skvělé zjištění, měl by jsi to přednést i zaklínačské radě. Oni rozhodnou jak s touto informací naložit. dodal formálně a pak na tebe mrkl. Skvělá práce.

Cathail

To bohužel nejde. Sice bychom tím vydělali ale kodex zakazuje předávání zaklínačských mečů lidem. Pokud se lidé nerozhodnou je krást mrtvolám. odpověděl jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 28, 2010 3:25 am

Robin

"Jde to bez problému pochopit." odpovím mu. "Pokud vím, tak vaše meče jsou ze zvláštního kovu, který asi neroste jen tak na stromech a navíc většina lidí, by ho jen používala k zabíjení jiných lidí." Na chvíli se odmlčím a dívám se do sklenice vína.

Pak se na něj znovu podívám "Ach aby neopomněl. Jmenuji se Sir Robin z Roggevenu."
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 28, 2010 11:06 am

Cathail

To je pravda. Už tak momentálně vyděláváme dost pouze na dodávkách protijedů a elixírů okolním vesnicím. usmál sem se. Cathail, těší mě.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri May 28, 2010 3:05 pm

Robin

Podívám se na něj přeměřujícím pohledem. "kvůli protijedům jsem vlastně původně přijel. Vím, že třeba protiu baziliškovi mi to moc nepomůže, ale to se nedá nci dělat. Jinak Se trochu divím, že už jen bylinkaříte. Pořád se ještě někde najde nějaký ten Goblin. A na bitevních polích ghůlové. Někdo má holt asi lepší věci na práci." Můj tón je lehce kousavý.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:37 am

Cathail

Pouze jsem se na něj podíval a opáčil. No protijed může být nápomocný i proti baziliškovi, alespon tě to nezabije tak rychle. A to předchozí větu sem myslel tak že hodně vyděláváme na bylinkách. Ale peníze z lovu k tomu jdou navíc. Takže finanční starosti rozhodně nemáme.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 31, 2010 10:49 am

Robin

"Hmm aspoň někdo nemá finanční starosti," řeknu a pousměju se. No já vlastně taky ne, ale já jsem financován otcem a jeho truhlou. Být šlechtic má velké výhody. Ale myslím že po všech těch výjezdech na bandity si to zasloužím. "Ví se vůbec co jsou pořádně zač ty ještěráci? Popravdě jsem se s nimy dnes setkal prvně."
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 31, 2010 1:42 pm

Morkel

Nechal sem se ošetřit a poděkoval sem medikovi. Potom sem uviděl toho starce (Esaardaon) s holí, jak odchází a de do hospody. Šel sem hned za ním. Když sem vešel dovnitř, tak sem si sednul vedle něj. Omlouvám se, že vás obtěžuji, ale nepřipadáte mi jako pouhý stařec, co se toulá po městech. V boji ste si vedl dobře, někdy to vypadalo, že ty zvířata ani nevěděli, co se s nima děje. Řekl sem, usmál sem se a objednal sem si víno.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeMon May 31, 2010 2:13 pm

Esaardaon

To je to na mě tak vidět? usmál jsem se. Měl jsem prostě štěstí, to je vše. Vás jsem, bohužel v boji neviděl, ale podle vzhledu se domnívám, že nejste bojovník s mečem podíval jsem se na mága. Ovšem na normálního člověka také nevypadáte, takže: v jakém oboru pracujete? Mág? Alchymista? upil jsem piva.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 12:48 pm

Morkel

Byl jsem potěšen, že je ochotný semnou komunikovat. Doufám že si nezačne objednávat, a potom mě to nechá zatáhnout. Pomyslel sem si a odpověděl sem mu. No, máte pravdu, s mečem v ruce moc neumim. Jsem mág a mojí specializací je spíš elementární magie. V boji mě moc vidět není, protože se raděj držím v pozadí, abych nemusel vytahovat ten meč, snažím se nepřipustit si nepřítele k tělu. A co vy ? Neříkejte, že jste opravdu jen stařec, co jen tak po cestách občas zmlátí pár potvor holí. Řekl sem a čekal se, co z něj vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 1:19 pm

Esaardaon

Zasmál jsem se. Ne, tak mě někdo nazval opravdu poprvé. No, řekněme to takhle: Nemáš trošku žízeň? při tom jsem mu zkusil navodit pocit sucha v krku.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 1:27 pm

Morkel

Začalo mi vysichat v kruku. Kde je stim vínem... Jak ale věděl, že mám vyschlo v krku... ? Potom sem se zarazil. Aha, už chápu. Řekl sem a usmál sem se. To je velice zajímavé... Umíte to i s hladem, zimou, teplem a podobně ? Zeptal sem se.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeTue Jun 01, 2010 1:56 pm

Esaardaon

V mezích i s únavou a vpodstatě s jakýmkoliv pocitem. Až na sexuchtivost, samozřejmě, ale to už je pro staříka jako jsem já, stejně nepoužitelné zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 7:38 am

Morkel

Zasmál sem se. A za jakým účelem přicházíte do Cear Morhenu ? Zeptal sem se.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 9:23 am

Esaardaon

Těžko říct. Možná zlepšit mé schopnosti, možná dozvědět se něco o cizích rasách, možná už mi vysychá morek kostí, tak si potřebuju zabojovat...těžko říct.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:38 am

Cathail

Právě že moc ne. Zjevili se náhle a obsadili menší část jihu kterou ted používají jako výchozí bod. Ani nevíme odkud se vzali. O jejic bojovém stylu víme jen to že používají většinou oštěpy nebo krátké meče. Tot vše. zamyšleně sem se napil...

Hostinský

Donesl Morkelovi pivo a zase se odporoučel za bar...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:53 am

Morkel

Já sem přišel proto, že chci rozvíjet svoje schopnost. To se dělá nějlíp v teamu, takže shánim team. Potom bych s tim teamem plánoval nějakou výpravu, ať furt nedřepíme tady. Narazil sem na párzajímavejch lidí, jenže při bitvě sem je nějak ztratil. Řekl sem a upil sem piva.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 11:45 am

Esaardaon

Tak jestli můžu brát zaklínače jako vojáky, tak ti teď někde podávají hlášení. Zkus starostu nebo tak někoho. Ostatních jsem si moc nevšímal.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 4:32 pm

Robin

"V boji mi nepčišli nijak silnejší než normální lidé." řeknu nu a má a podívám se na něj. "A jestli jsou na jihu tak očekávám, že je Nilfgaard brzy vytlačí. A pokud je vytlačí tak zbydou jen roztroušní po všech zemích a budou z nich jen problémy pro nevinné. Nilfgaardu se určitě totiž nebudou moct psotavit."
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 5:23 am

Cathail

To bych s takovou jistotou netvrdil. Na několika cestách sem se s nimi setkal. Byly o dost silnější než tihle, odhadoval bych to tak že tohle byly nějaké jejich nižší formy nebo obyčejní průzkumníci. odpovím s klidem a dopiju zbytek piva. Každopádně...ze setkání s těmi silnějšími mám dodnes pár památek.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 8:56 am

Morkel

Jedna je napůl ještěrák a napůl zaklínač, pak dva mágové... ty se zrovna moc nemusej, no a potom ještě jeden zaklínač... Altair, nebo tak nějak se menoval, ale s tim sem se viděl jen pár minut, než začal ten útok. Řekl sem a upil sem z džbánku piva. Sááákryš, neobjednal sem si náhodou víno... ? Pomyslel sem si. No to je jedno.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 9:52 am

Robin

Změřím si ho pohledem. Hmm takže někteří jsou silnější. No jestli jsou organizovaní tak by to dávalo smysl. Nejsou to přeci jen obyčejná monstra. "Hmm jejich počty zatím, ale asi nebudou moc veliké. To by se o nich mluvilo více. No mě spíš nejden a rozum, jestli jsou většinou na jihu, jak se tak velká skupina dostala takhle daleko na sever, zvlášť když jsem už skoro v horách, takže po moři u ž vůbec přijet nemohli."
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 2:05 pm

Esaardaon

Zajímavá skupinka, zajímalo by mě, jestli mé schopnosti fungují i na zaklínače a ještěrky. No, měl jsem trošku jiné plány, ale budiž Informuj mě o tom, kam půjdeš a já uvidím. Jelikož nemám co dělat, nejspíš bych mohl jít i s tebou, ale přeci jen se musím trošku rozmyslet.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: