Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:16 am

Geir
podal jsem mu jednu lahev temerske a druhou co jsem měl nahodou usebe si otevřel počkal a pote jsem se napil.
"Pěkni přiběch. nikdy bych se nevzdal svojich vzpominek a nedovolil by sem si nikdy rozkazovat co mam nebo nemam mit v hlavě a naštesti jsem Magem. a tak se mi to i libi. jinak ne nezpochibnuji tvoji volbu. Jake jsou vlastně ty vaše zaklinačske mutace?"
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:17 am

Mia

nepočúvala tie ich keci a išla po stope sa Kimalom. Keď tak zakričal zapchala si uši a konečne ho zbadala. KUA MUSIŠ TAK HUČAŤ?! zajačala mu naspäť.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:20 am

Kimal

jelikož jsem se zrovna rozhlížel z větve stromu a Mia zařvala tak jsem spadl a zabořil hlavu do země.sakra...řekl jsem si pro sebe a konečně vytáhl hlavu.rozhlíželjsem se odkud zavolala.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:22 am

Mia

VYprskne do smiechu a drží sa za brucho. Vkuse sa smeje má zachvat smiechu. srry.. ukludní sa a zadržuje smiech. Príde k nemu a pozrie sa naňho tam dole... hmm... podá mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:25 am

Kimal

s radostí ruku přijmu ale nechci vypadat jako někdo kdo se nechá vytáhnout ze země odholky a tak vstanu spíš z mých vlastních sil.ech...díky...vypadá to že v okolí žádná monstra nejsou...a teď si ještě něco musím vyřídit v Caer Morhenu tak ještě nemohu odejít...řekl jsem si tu poslední větu spíš jen tak pro sebe a oprášil se.měly by jsme jít...řekl jsem a vydal se úplně náhodným směrem.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:28 am

Mia

Monštrá tu sú... povie si pre seba potichu a otočí sa smerom k Caer Morhenu.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:32 am

Kimal

šel jsem dál do neznáma.
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:52 am

Altair

Promiň, ale nerad o tom mluvím... nejsou to zrovna najlepší dny mého života... krom toho si i tak moc věcí nepamatuju řekl jsem a dopil svou láhev, položil jsem ji na zem a znova se podíval na toho mága A co tvá kouzla... misrt mi povídal o síla mágů, ale nikdy jsem ji neviděl dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:55 am

Geir
"co bych povidal, sem tam umim udělat zabavu pro lid někdi sejmout kouzli potvoru a někdi si zase pomoci magie uvařit čaj jako každi jini magič."
usmal jsem se a ještě popijel
ikdiž je pravda že moje sily jsou mnohem věči než jako každeho jineho magiča
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:00 am

Altair

Páni... uvařit si čaj, to jsem nečekal řekl jsem a zvláštně se zašklebil No, vzhledem k tomu, že jsem Zaklínač, který už prošel mutacemi mám zvýšené schopnosti a fyzické atributy dořekl jsem a podíval se do země Ovládám základy Alchimie a velmi pokročila ovládám Znamení dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:02 am

Geir
"Znameni to je něco jako ta naše magie akorat je to hodně jinějši hehe prostě na magii to nema ale je to dobra zbran. Zaklinači maji něco do sebe. no dobra. a co ted neskočime do krčmi se podivat copak tam krčmař ma?"
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:17 am

Altair

Jo, něco takovýho řekl jsem a podíval se na něj Ale dávej si pozor, i přes to, že jsou znamení omnoho slabší než kouzla je ovládám na celkem slušené úrovni dodal jsem, to už jsem ale mířil do krčmy...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:21 am

Geir
"hmm pěkni no co si vlastně vubec mysliš o nas magičich?" zamiřil jsem ke krčmě.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:24 am

Kimal

když jsem konečně orazil do města tak jsem byl vyprahlý a tak jsem zamířil do krčmy.(ještě dřív než Geir a Altair)obědnal jsem si pivo a začal pít.
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:29 am

Altair

Moc toho o magii nevím... vím jen slabé rozdělení magie mezi Iluze, Elementy a tak, ale jinak toho moc o magii nevím, ale umím skvěle lovit a moje oči jsou též velmi skvělé řekl jsem, to už jsem ale stál přede dveřma krčmi...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:35 am

Geir
"hehe někdy neni dobre vědět toho moc jak se řika no." otevřel jsem dveře a rozhlidnul jsem se
"aha tak tady zdrhal ten iluzionista"
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:41 am

Altair

V tom máš pravdu řekl jsem a skoro se zasmál, ale nezasmál... jakmile jsme vešli dovnitř, tak jsme tam ihned uviděli toho Iluzionistu Takže tady se zašil zopakoval jsem
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:44 am

Geir
"docela by mě zajimalo na jake urovni stěma iluzema je. jestli bych ho schvalně dokazal prokouknot."
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:49 am

Kimal

koukl jsem se po těch dvou ale bylo mi ve tváři vidět že jsem unavenej.opřel jsem se hlavou o ruku a popíjel pivo.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:52 am

Esaardaon

Již několikátým dnem jsem šel směrem do Caer Morhenu za účelem poznat nové mágy a jiné bytosti. V hospodě jsem uviděl skupinku několika lidí, jak o něčem diskutují. Přišel jsem blíž, opíraje se o svou hůl a posadil se k nejbližšímu stolu.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:01 pm

Berengar

Hahahaha! No tak mistře jak mluvite tak si připadam jako kral světa! Je mi až skoro trapne že i přez svoje schopnosti jsem pořad tak zastiněn Cathailem. usměju se na Cathaila tak jak muže jen bratr na bratra.
Mistře jste vybornej učitel akorat ja musim byt špatnej žak. usměju se na Vesemira tak že je evidentni že cele to je jen žert a nemyslim nic zle. Ale jsem rad za někoho jako tady Cathail! I nove zaklinači budou moc konat takove skutky jako vy nebo Geralt! řeknu a znovu se rozchechtam. No tak hospodo doneste nam pivo! prohlasim tim roštackym hlasem co dost často vzbuzuje to bujne veseli v hospodach a kterym jsem ve čtyrech kralovstvich pověstnej.
Ale mistře ja jsem sice cestoval ale nic moc to nebylo. Učastnil jsem se valky s Nilfgaardem. Taktež jsem porazil mnoho nestvur. Viděl jsem na vlastni oči draka a z dalky pozoroval malej tabor ještěřanu. Popijel jsem medovinu s trpaslikama a vino s elfama. Viděl jsem Lidi z jezera a promlouval s Kralem! Zažil jsem toho mnoho. Mnoho dobreho i mnoho zleho. Bohužel zleho v posledni době bylo vic. Moje infecke zpusobena nadměrnym použivanim lektvaru se ztižila . Ale nechme to na jindy na umirani je vždy dost času ale na život ne! No tak pijme mistře a bratře! prohlasil jsem nadšeně a smutek z nadchazejici smrti v něm nebylo slyšet ani za mak.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:24 pm

Esaardon

Přišla k tobě mladá dívka a optala se. Co můžu nabídnout, starče

Vesemir

S širokým úsměvem poslouchal tvoje vyprávění. Na zdraví. řekl poté a naklopil do sebe pivo. Vidím že si toho rozhodně hodně zažil, každopádně nezapomínej na občasnou návštěvu tohohle starého děduli. Občas o tebe měl strach. dobromyslně se zasmál a vzal tě kolem ramen...

Cathail

Na zdraví. pokynul sem mu a taktéž do sebe klopil pivo. Viděl si toho víc než já příteli, k trpaslíkům sem se ani nepřiblížil. Ještěrány sem bohužel potkával celkem často. Každopádně oslavujme tvůj návrat. znovu sem zvedl sklenici k přípitku...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:25 pm

Esaardaon

Nějak mi vyhládlo Usmál jsem se. Dal bych si něco malého, chleba, mazanec nebo nějakou takovou obilnou havěť. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:35 pm

Morkel

Lidi se tam bavili o něčem nezajímavým a tak sem odběhnul dál do lesa na malou. když sem se vrátil, tak už tam nikdo nebyl. Sakra, smůla. Pomylsel sem si a vydal sem se zpátky do města. Škoda že neumim stopovat... Pokračoval sem dál po lesní pěšině až sem došel k městu. Vešel sem dál vranou a zamířil sem rovnou do hospody. Tam sem uviděl několik známích tváři a tak sem šel hnedka k nim. Ste nemohli chvilku počkat ? Řekl sem se smíchem a podíval sem se na nový tváře. Já sem Morkel, elementární mág, těší mě. Řekl sem a objednal sem si pivo.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:41 pm

Berengar

Tak mistře omlouvam se. Byl jsem tak zabranej do prace že jsem se do Caer Morhenu nedostal. Ale vicekrat takovou chybu neudělam! A Chathaile! Sice jsem byl na vice mistech ale pořad se o mně povida mnohem meně než o tobě! zařvu hrdelnim hlasem na hospodu a rozchechtam se. No tak hospodo dneska je to na mně ! Prvni zaklinač nove generace se vratil a zve vas ke stolu! zařval jsem z plneho hrdla a hodil hostinskemu na stul mněšec zlatych marek.Na vas zaklinači!
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:43 pm

Esaardaon

U slova "mág" jsem sebou trošku trhnul a usmál jsem se. Popošel jsem k nim a zeptal jsem se: Mohu si přisednout? Je tu opravdu zajímavá komunita
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:55 pm

Morkel

Ale jistě. Řekl sem a posunul sem se, abych mu udělal místo.
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:02 pm

Altair

Pvní Zaklínač vůbec... a tady, páni vykřikl jsem na celou hospodu a podíval se po tom Zaklínači, už napohled z něj něco jako sálalo, nevěděl jsem jestli síla, nebo cokoliv jiného, ale ihned jsem zamířil k tomu stolu Takže první Zaklínač, je mi velkou ctí, mé jméno je Altair... jsem též Zaklínač, ikdyž ani z čísti tak dobrý jako vy dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:08 pm

Kimal

ani jsem si toho zaklínače nevšim.další průzkum..neůspěšný...snad tě jednou najdu..Kanpai...řekl jsem si prosebe a upil z piva.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:12 pm

Berengar

Hahahah! Nazdar Altaire! chytnu ho kolem ramen a vtisknu mu do rukou pullitr Napij se s nama! Jsem sice prvni na kom se oskoušeli nově zavedeny mutageny ale nejsem zdaleka tak silnej jako tady Cathail! se smichem ukažu na vedle sediciho zaklinače a zhluboka se napiju. A už vubec ne jak muj mistr Vesemir! Ale budu se snažit abych mu neudělal ostudu. prohlasim se smichem a poplacam ho po rameni. Snad se to tu rozjede. Zaklinači potřebuji zabavu pokažde když se naskyte.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:24 pm

Vesemir

Rozesmál se a stále se na tebe koukal. V to doufám. usmál se v odpověd a napil se...

Cathail

Řekl bych že s pověstí na tom budeš líp soudě podle toho kde si všude byl. Hlavně jak tě znám tak známý si v tamějších krčmách že. rozesmál sem se. Nepřeháněj zase tolik. dodal sem s širokým úsměvem při zmínce že sem silnější. Zdravím, Altaire. dodal sem ještě

Esaardon

Dobrá hned vám něco přinesu. usmála se dívka a odcupitala...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:33 pm

Berengar

Ale no tak Cathaile! S tvou skromnosti někdo musi mluvit za tebe! řeknu a rozesměju se. A jinak nejsem znamej jen u žen a v krčmach ale i u lidi. Nebude sice tak silnej jako ty ale muj Nilfgaarskej otec kterej se vzpouzel přimo proti Cisaři mi daroval svou chytrost! Nejsem sice tak silnej ale vim jak svoje schopnosti použit! Stvury tohoto světa se mně musi stražit stejně jak tebe! vykřiknu na sal a z meho hlasu je citit veseli a ironie ze ktere nevypliva slepe sebevědomi.
Spoiler:


Naposledy upravil Kei dne Mon Apr 19, 2010 1:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:35 pm

Geir
"heh zaklinači si zase uživaj sveho života. jinak zdravim Morkel a ty magu?" podival se na Esaardona
"Hej nemate tu Wizimskeho šampiona?" vykřiknul jsem na hospodu.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:37 pm

Ylaetter

Všichni najednou někam zmizeli, což mě celkem naštvalo, protože jsem měl na mysli toho praštěnýho iluzionistu. Já mu ještě vyperu žrádlo... Řekl jsem si v duchu a šel jsem do té krčmy, kam odešel.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:52 pm

Esaardaon

Mé jméno je Esaardaon a nejsem mág. To je jen zdání. Jsem obyčejný starý muž Usmál jsem se na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:58 pm

Geir
"hehe dobra no někdy se spletu v odhadu. a copak ty tu vlastně ted dělaš?"
hehe někdo kdo taji svoje sily magie zajimavy
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:01 pm

Robin

Už jsem viděl bránu Caer Morhen. Jsem zvědavý jak to tam vypadá. Konečně jsem si našel záminku se sem podívat. Napadlo mě jít sem inkognito, ale nehodlám se schovávat jak prašivý pes. Jsem tu stejně obchodně. Musím koupit protijedy a ať se mi to líbí nebo ne, tak po druidech dělají Zaklínači ty nejlepší protijedy v severních králvostvích.

Přijedu k bráně. Tabard s rodinným erbem už dávno nemám, ale stále je tu ejště rytba na helmě a pečetní prsten. Mno helma teď není na hlavě a prsten je pod rukavicemi. Deset metrů před bárnou seskočím z koně a vedu ho. U pasu mám jen dýku a sekeru, ostatní zbraně jsou an sedle, i dkyž meč bych vytasil hned.

Caer Morhen se musel hodně změnit od dob kdy lidé psali knihy co jsem četl. Asi k lepšímu, vypadá to že Zaklíančům se jejich žoldnéřství vyplácí. Kdyby je aspoň paltila koruna a nemuseli to dělat poddaní. No nevadí, jsem tu ještě já. Každopádně jsem čekal, že tohle místo budou napůl rozvaliny a ono ne.

Dorazím k bráně a pozdravím pokývnutím muže stojícího zde na stráži. "Bud pozdraven. řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:11 pm

Esaardaon

Já jsem přišel hospodu použít k tomu, k čemu se normálně používá- ke spaní, jedení a pití. A venku je hrozně, tady už je trošku příjemně. Podíval jsem se na člověka, který se mnou mluvil a zkusil v něm vyvolat pocit zimy. Ale odněkud tu táhne
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:13 pm

Cathail

Zasmál sem se a odvětil. Koukám že jednu věc máme nakonec společnou, známost u žen. rozesmál sem se. Měli by se tě bát slouží-li jim rozum. usmál sem se a přituknul sem si s nim pivem...

Stráže u brány

Zdravím cizinče. Co vás přivedlo do těchto končin ? podíval se na tebe muž. Od pohledu robustní zaklínač s těžší zbrojí a dvěma meči na zádech...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:15 pm

Robin

Trochu se pousměju a promluvím, "již nějakou dobu se chci podívat na vaše hradiště. Navíc potřebuji nakoupit protijedy."
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:24 pm

Geir
huh asi bych se měl ještě vice napit abych se citěl jako v bavlnce.
nikdo mi wizimaka donest nechtěl asi ho neznali nebo neměli tak jsem si vytahl temerskou žitnou(nojo nějak si toho trochu vic skladuji v batužku) otevřel a začal popijet.
"jaksi to dava smysl. ikdiž něco mi tam schazi. hospoda a ženske to vam tam chybělo" zasmal jsem se
zajimavy jsem si jistej že zde je docela vedro a alkoholu na zahřati už mam vsobě taky dost. ten stařešina vypada zajimavě
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:26 pm

Berengar

Ještě jednou se rozesměju a posadim se zas po boku Vesemira. Však viš. Ja pro krasne mlade zrzky vždy měl slabost. Poslyš co vubec ty? Kam si na tak dlouho zmizel? A co že ses sem zrovna vratil? A co vy mistře? Co se tu zatim dělo v Caer Morhenu? Povidejte. Ja pak budu povidat o tom co jsem zažil ja podrobněji.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:30 pm

Esaardaon

Nechal jsem toho a lehce jsem na toho chlápka kývnul, aby jako jediný věděl, že jsme to udělal já. Poslouchal jsem ostatní a dělal si o nich obrázek.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:34 pm

Stráž u brány

Dobrá. S pravidly byste měl být obeznámen. Jako v každém jiném měste s tím rozdílem že tady sou postihy tvrdší. kývl na tebe a nechal tě projít...

Hospoda

Zaklínači hromadně stávali, připíjeli si a bavili se. To vše zásluhou Berengara...

Cathail

Piloval svoje dovednosti a mimo jiné sem se snažil najít Geralta. Marně. Jako by se po něm slehla zem. Ale cestou zpátky...no co bych ti povídal. Znáš ženy ze západu. No vrátil sem se proto že mi došla zpráva že mám být jmenován do rady nebo co. usmál sem se na něj.

Vesemir

No tady bylo celkem pozdvižení. Jednak kvůli tomu setkání vládců. Mimoto tenhle rok máme spoustu nových učedníků. Mnohem víc než kdy jindy takže sem stále v jednom kole. Člověk by řekl že by moje místo mohl převzít mladší, jenže vypadá to že ještě pár let to nikdo neplánuje. zasmál se na tebe...

Esaardaon

Dívčina ti přinesla to co sis přál a zase odcupitala...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:41 pm

Berengar

Ale no tak mistře. Vy jste pořad v dobre formě a ja jsem zatim ještě zelenej jak okurka než abych mohl převzit vycvik. Ostaně i Cathail a ostatni zaklinači jsou ještě zaleni a to nehledě na jeji schopnosti. To se nezlob Cathe ale je pravda že ještě nidko z nas nema dost zkušenosti. Určitě ne tolik kolik ma Vesemir ,Eskel a taky Geralt. Poslyště mistře nevite nahodou kam se poděla Ciri? Už jsem tu plavovlasku dlouho neviděl.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:42 pm

Robin

Kývnu a jen odpovím. "Je mi to jasné nedělat bordel a chovat se slušně. Jinak to ani neumím." Kývnu mu an zpět a vstoupím do města. Nesmím zapomínat že Zaklínači jsou taky jen lidi. Teda mutanti. Prostě není zaklínač jako zaklínač. To že jsou to žoldáci neznamená, že jsou to špatné lidé.

Dojdu ke krčmě, odkud jde slyšet hlahol. Hmm dneska víno, zítra nákupy. Schválně jestli se nanejde i nějaká příjemnější společnost. Ustájím koně a podkoního varuji, ať si dává pozor. Váleční koně jsou dsot nevrlí a nepříjemní. Pak mu hodím stříbrňák a vstoupím do hospody. Přes ramenho mám sedlové brašny a v druhé ruce pouzdra se zbranemi. Širák jsem dal k pasu, jinak bych to ani nepobral. Štít jsem enchal na sedle.

Otevřu dveře a odtlačím je nohou, mám přeci jen plné ruce. Vstoupím dovnitř. Vypadáto, že jet u veselo. Minomálně čtyři zaklínači, pár dalších jedinců a dívná dívka s prapodivnou pokožkou. JAkoby šupiny? No když sedí v hospodě plné zaklíančů, tak asi nebude nebezpečná. Dojdu k výčepu. "Zdravím krčmáři. Chtěl bych jeden pokoj, abych kam bych mohl schodit své věci a sundat pancíř. Pronese se to. Mezitím by jste mi mohl připracit teplou polévku a chléb." řeknu mu a čekám kam mě donaviguje.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 2:56 pm

Vesemir

Já už mám svoje dovádivá léta dávno za sebou. rozesmál se. Ciri ? Zaslechl sem že se potlouká někde na západě v Poštolčích horách. Ovšem, co je na tom pravdy to nevím. usmál se ještě.

Cathail

Klid mám na věc stejný názor. zasmál sem se

Hospodský

Samozřejmě. Chvilku počkejte tady nebo si odneste věci do pokoje. Vyjdete schody a sou to hned 1. dveře v pravo. Jídlo bude za chvíli. podíval se na tebe a pustil se do přípravy...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 3:11 pm

RObin

Kývnu na něj a mrknu na děvče co obsluhuje. Pak vyjdu do patra a kopancema zkouším nezamčené dveře. DO prvních co se toveři vlezu a hodím věci na stůl. ZAvřu za sebou a shodím zbroj. Po celém dni v kroužkách a kyrysu si najednou připadám že létám. Převléknu se do čisté tuniky, lepší kvality. Pak si jen k pasu připnu dýku, zamknu pokoj a sejdu dolů, již beze zbroje a dlouhými černámi vlasy rozpuštěnými uvolěnnými. Zasednu k nějakému stolu a čekám na svou polévku, až mi ji donouse tak si řeknu o víno. Sice mám chuť na pivo, ale takhle udělám na tu dívku lepší dojem.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:17 pm

Kimal

jako po každé své návštěvě Caer Morhenu teď sedím hospodě a popíjím pivo.nevnímám okolí ani hluk a ani ticho.mám zase svoji obvyklou depresi a tak ji zapíjím.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 4:13 am

Berengar

Vyprazdnim svuj pullitr a necham si přinest dalši. No to znamena že si chvili ještě počkate mistře. řeknu s usměvem. Pak ještě jednou přelitnu tu pestrou společnost v sale.
A co tu vlastně dělaji všichni ti lidi? Neni to moc davno co sem nepachla ani noha. A když už jo tak to byli lupiči a hledači pokladu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: