Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Esaardaon- Postava Psyker

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 7:15 am

Jméno: Esaardaon

Věk: 72

Rasa: Člověk mág/psyker

Rodina: Nemá, zemřeli před mnoha lety

Povaha: Klidný, celkem inteligentní, ale namyšlený a schyzofrenický (povídá si sám se sebou a někdy sám na sebe použije i nějaké to "kouzlo"). Dokáže ale být i veselý a dělá si legraci z jiných lidí (navzdory svému věku)

Oblíbené: lidé jako on, lidé, které porazí, rád se baví

Neoblíbené: fazole, lidé, kteří ho chtějí vyhubit, někdo odolný vůči jeho schopnostem, boj s meči
________


Životopis: Narodil jsem se jako obyčejné dítě. Když jsem trošku povyrostl, zjistil jsem, že když chci, je mi teplo. Vyšel jsem v zimě ven a chvíli tam byl nahý. Bylo mi teplo, čím dál větší...Probudil jsem se po komatu, asi po třech dnech. Mráz mi spálil celé tělo a dostal jsem zánět mozkových blan. Nějak mě z toho ale vysekali a já se zapřisáhl, že už nikdy tuhle schopnost nebudu používat na sebe. Rá jsem si hrál a objevoval v sobě další a další schopnosti, které jsem dokázal. Používal jsem je ale i na ostatní a tak mě z městečka, ve kterém jsem žil vyhnali. Od té doby se sem tam potuluju po světě, nebo sedím v mojí chýši (která je dost daleko od mého současného pobytu) a vymýšlím, co bych kde spáchal. Kvůli mým schopnostem se ale ve mě vytvořilo ještě druhé já, které mi kecá do života. A to docela nahlas. Někdy si prostě brebentím sám pro sebe. Jelikož jsem v mládí prodělal několik myšlenkových selhání, neumím bojovat s meči a jinými dovednostmi, dokážu se jen chabě bránit svou holí. Také nenosím žádné brnění, jen plášť.

Schopnosti: Umím ovládat jen ty nejzákladnější lidské pocity a pudy: pocit tepla či chladu, pocit hladu, žízně a pocit únavy. Všechno to jsou jen pocity (to znamená, že člověk, kterému navodím pocit chladu má pořád normální tělesnou teplotu, jen si myslí, že mu je zima). Jelikož jsem starý a celkem zkušený, dokážu na sebe tyto pocity přenést tak, že jsou pravdivé (když se na sebe chvíli budu soustředit, "najím se" a nepotřebuju další reálnou potravu. Takhle vydržím nějaký ten den a pak už potřebuji normální stravu.

Schopnost, při které skoro zemřu: Sežehnutí: Soustředím se na soupeřovu mysl a absolutně přestanu reagovat, dýchat, vnímat. Pokud se mi do třiceti vteřin nic nestane, jeho mysl se zhroutí a daný člověk zemře. V tom lepším případě si potom uvědomím, že nedýchám a omdlím. Měl bych být naživu, ale v dosti kritickém stavu, neschopný do příštího rána sesílat žádná kouzla. V horším případě mě čeká smrt nebo ohromné oslabení.

Jinak ovládám docela dobře boj s tyčí, ale na nějaký vojenský výcvik to zdaleka nestačí.

Obrázek Charu:
Spoiler:


Naposledy upravil Psyker dne Mon Apr 19, 2010 11:29 am, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 7:19 am

Takže...věk přepsat a to o hodně. Ty pocity se mi moc nezamlouvaj ale pokud to jsou jen základní budiž. To s tím že nepotřebuješ jíst se mi taky moc nelíbí. Sežehnutí...ok ale počítej že pokud to použiješ byť jen trochu vyčerpanej tak to bude koma na dlouho...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 8:25 am

Tak chvilku bych to bez jídla mohl vydržet, ne?
věk přepsat směrem dolů, hádám.
Pocity jsou jen ty, co jsem vypsal. A jsou to jen pocity.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 8:43 am

Ok ale maximálně o 4 dny víc než průměrný člověk bez jídla. Ano věk směrem dolů.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 8:52 am

Nejíst není zvláštní schopnost, říká se tomu asketismus.

Jinak sám osobně říkám, že jsem proti psionice a v tomhle světě ani nic takové neexistuje. Dále aby ti bylo tři sta tak by jsi musel být trpaslík nebo elf.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:10 am

Já mám ale za to, že zrovna tobě bylo řečeno, že je to jen na motivy, to znamená, že se určitá schopnost mentální magie mohla vyvinout například z magie iluzionární (což mezi námi je oklamání mysli a navození pocitu, že vidíme to, co neexistuje, takže je to určitý druh toho, co ovládám já).
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 10:54 am

no kdiž se tak divam trochu se mi nezda tvuj obrazek. to jsi jako cely z kamene/kovu? nenašel by se normalnějši obrazek?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:07 am

V tomhle světě pokud tě neučí mág tak si nevykouzlíš ani suchý z nosu. Mentální magie je, ale tohle je čistě psionika a ta v tomhle světě prostě není.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:17 am

Nový obrázek a doufám, že poslední edit. Povoleno??
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:37 am

ja tedy nemam nic proti. odemě povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 11:40 am

GeraltWOLF-RPG (19:40:04 19/04/2010)
fakt nemůžu prostě máš povoleno

Tohle mi napsal Wolf. Doufám, že sem ještě přidá oficiální povolení. Můžu hrát.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 12:04 pm

Ano povoleno.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeFri May 28, 2010 3:27 am

Tak po znovu pročtení pentalogie jsem zjistil, že ve světě Zaklínače psionici exitují. V knize byla telepatka, neodborně se jí tam říkalo vnímačka (sice to bylo v Nilfgaardu, ale asi budou i jinde). Ale podle všeho tam existují i telekinetici. Mno pro tuhle postavu je to teď už jedno, ale pro GMa by se to možná hodit mohlo.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon May 31, 2010 2:12 pm

Tak já nejsem ani jedno ani druhé, spíš by se dalo říct, že jsem iluzionista...
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitimeMon May 31, 2010 3:25 pm

No co jsem pochopi ltak jsi psion ale nespecializuejš se přímo na myšlenky jako spíš na pocity. Mág být nemůžeš protože by tě to někdo musel naučit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Esaardaon- Postava Psyker Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esaardaon- Postava Psyker   Esaardaon- Postava Psyker Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Esaardaon- Postava Psyker
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: