Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Charakter morgen

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Charakter morgen Empty
PříspěvekPředmět: Charakter morgen   Charakter morgen Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 12:31 pm

Jméno:Kimal

Věk:22

Rasa:člověk(mág,Iluzionista)

Rodina:všichni mrtvý

Povaha:přátelský,milý,nepřeji si aby se někdo z mých milých zranil,své přátele ochrání za každou cenu,vždycky se snaží všechny zachránit,vyhýbá se bojům,

Oblíbené:ženy,pití,jídlo,spánek,nuda,ticho a klid,přátelé,

Neoblíbené:boj,lidé co ubližují jeho přátelům a slabším,velký hluk,ještěřáci,když se mu něco nepovede,
________


Životopis:narodil se do chudé rodiny a neměl žádné bratry ani sestry.i když byly chudí žily šťastně a nikomu nic nechybělo.jednou ale uviděl boj dvou mágů.on nevěřil vlastním očím.takovou sílu ještěnevěřl.chtěl umět to co uměly oni a tak se trénoval ve fyzycké zdatnosti a v boji s mečem.když mu bylo 15 umřely mu rodiče a on byl odkázán sám na sebe.vyrazil teda do Caer Morhenu.vzal si sebou pouze jeho meč a talisman ve kterém byly obrázky jeho rodičů.tento talisman se pro něj stal jakýmsi amuletem štěstí.předtím než jsem odešel tak jsem spálil dům aby jsem skryl všechny mé temné vzpomínky.cestou narazil taky na jednoho muže který se taky chtěl učit magii.muž byl asi tak starý jako on.spolu cestovaly přímo do Caer Morhenu a staly se z nich přátelé a rivalové.jelikož šly přímo tak narazily na mnoho banditů ale jen s klidem přešly a ty bandity zkopaly do bezvědomí.jakmile konečně dorazily do Caer Morhenu tak se rozdělily.tohle byla ta chvíle kdy si přísahaly že se ještě někdy uvidí a svedou boj.Kimal hledal někoho kdo by ho učil ale marně.všichni mu jen řekly ,,pokud je ti život milý tak odsuď odejdi..."potom se zase otočily a odešly.byl jsem vyřízenej.ovšem jsem se pokooušel ptát dál a dál až jsem našel jednu osobu která mě chtěla učit.starého muže jménem Gorak.on si mě vzal k sobě domů a začal mě učit Iluze.byl to starý iluzionista který byl na kraji svého života a potřeboval své moudrosti někomu předat.učil Kimala iluzím a všemu co potřebuje Iluzionista vědět.od normálních okolitých iluzí až po iluze co oklamou všech pět smyslů.učil mě i boje s mečem i bez něj. když mi bylo 21 tak Gorak umřel a já byl odkázán sám na sebe.cestoval jsem a pomáhal kde se dalo a doufá,že jednou potká toho kluka co s ním šel do Caer Morhen.

Schopnosti:je skvělý v boji s mečem i bez něj.je to výborný iluzionista.má také dost štěstí.

Obrázek Charu:
Spoiler:


Naposledy upravil morgen dne Sun Apr 18, 2010 1:08 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Charakter morgen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter morgen   Charakter morgen Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 12:38 pm

Tákže...pokud je to výbronej iluzionista tak musel vesměs trénovat pouze iluze takže ve stopařství a boji s mečem nebo lukem nemůže být taktéž výbornej. Spíš bych řekl průměr nebo lehký nad průměr Smile a černou díru rovnou smaž...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Charakter morgen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter morgen   Charakter morgen Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 12:53 pm

smazáno a editnuto...
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Charakter morgen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter morgen   Charakter morgen Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 1:09 pm

o štěstí sme se bavili takže víš...boj s mečem no ok nech to tak ale schopnostem zaklínačů s ním dosahovat nebudeš...

za mě Povoleno
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Charakter morgen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter morgen   Charakter morgen Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:06 am

zase si děla overpowerxD no ok nic moc proti nemam
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter morgen Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter morgen   Charakter morgen Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter morgen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Seven73352
» Charakter: Geir
» Charakter: Altair
» Charakter Geralt
» Charakter Morkel-Kon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: