Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Esdälon - Marcellus

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 2:37 am

Jméno: Marcellianus

Věk: 31,jak jinak vypadá mladší, tak na 23..

Rasa: Člověk

Povolání: Trubadúr

Rodina: sirotek, vychován v monském klášteře

Povaha: Milý, zábavný, hodný, vtipný,chytrý,zasněný (navenek),(uvnitř) samolibý, chytrý, záludný,neústupný (když bude muset klidně vám udělá ve spánku díru do hlavy)

Oblíbené: Spánek,básně,víno,ženy zpěv

Neoblíbené: Když mu někdo skáče do řeči a je po jazykové stránce úplně mimo.
________


Životopis: Narodil jsem se, někde, ale vyrůstal jsem v rivijských horách, v místě odkud pochází nejlepší básníci, jako malý jsem byl podrobován učení kněží a naučil jsem se takové ty srandy jako chození po řeřavých uhlících,nebo po sněhu bos, ve dvanácti okolo jely magy a jedna z nich se rozhodla,že mě vezme s sebou, byl jsem celkem šlachovitý,drzý, a na první pohled inteligentní a stal se jejím poslem, což bylo nejlepší maskovat jako trubadúra, nosil jsem tajné vzkazy a učil se šermu,hodně jsem četl a naučil se střílet z gabriellek, cynismu, tvrdosti a neústupnosti. Také jsem musel hodně cvičit a jsem poměrně odolný proti nepřízni počasí. Časem mne to omrzelo a já byl propuštěn, sem tam dostanu nějaký úkol a já se věnoval svému nejoblíbenějšímu, básnictví,zpěvu,ženám a užíval si zasloužený kapitál,jež mi byl vyplacen magou.

Schopnosti: Rychlý,ohebný, dobrý šermíř a lepší střelec z gabriellek, skvělý v momentu překvapení a zároveň nenechám se lehko překvapit, rozeznám dost typů nástrah.

Výbava: Batoh, kůň, loutna, příčná flétna, struny, dvě gabriellky a sadu šipek, krátký meč a dva vrhací nože na zápěstí, koženou zbroj,která vypadá skoro jako normální vesta, jídlo na pár dní, měch s vínem a měch s vodou.
Amulet proti magii ohně ve tvaru anděla.
Pánvičku,lžíci,svíčku,sirky,měšec s drobnými a zašitý pergamen s bankovním číslem, lano hák, sada paklíčů. Pergameny,inkoust a husí brky. cestovní plášť značně špinavý

Obrázek Charu: http://www.manakor.com/Image%20web/barde.jpg


Naposledy upravil Esdälon dne Wed Apr 21, 2010 3:03 am, celkově upraveno 3 krát (Reason for editing : životopis)
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 8:32 am

Když už se tu vypisuje povaha. Tak by jsi možná mohl napsat nejen tu povahu, která je navenek, ale i tu opravdovou. To že někoho bez problémů zabiejš není povaha, ale jen ejden rys.

Jinak Gabirellka? To je co pistolová kuše? A mohl by jsi mi připoměnout co je maga? Nějaké agentka či co?

Když nenajdeš obrázek bude určitě stačit popis.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 10:40 am

Takže...je to trubadůr nebo špion ?
Každopádně v jednom bude lepší takže se rozhodni jestli lepší s kuší nebo mečem. Ten amulet tě částečně bude chránit ale nepočítej že když se suveréně postavíš do cestě fireballu že tě to ani nepocuchá.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 3:08 am

je to bard, byl to špion..

s tou magou, to byly v pár povídkách uváděny jako špionky.. resp. říkalo se jim tak, v jiných překladech to byly prostě jenom čarodějky a nijak je nerozlišovali..

Gabriellka je jednoruční kuše, nejpoužívanější střelná zbraň Veveverek a komand,loupežníků apod. vůbec, v zaklínači.. levná zbraň primárně pro ochranu domácností.

Tak s tím se počítá,že to nebudu používat jako štít, ale jenom,že mě to uchrání od nejhoršího.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 3:15 am

Maga okay, já se jen ujišťoval co tím myslíš.

Ohledně těch gabriellek. Nějak se mi nezdá, že by jednoruční kuše byla na ochranu domácnosti. Tyhle věci jsou většinou malé a dobře se schovávaj a když tou tebe najde městská stráž tak tě pravděpodobně popraví jako námezdního vraha nebo máš velké problémy. Ale tak možná se mýlím. Mohl by jsi líp popsat jak ta kuše vypadá? Je pistolová? nebo je prostě jen tak malá, že se dá držet v ruce?
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 3:17 am

Ok povoleno. Ale doufám že nebudeš overovat některé schopnosti. Například...nepoznáš úplně všechny magické pasti. Ty obyčejné všechny také ne...

Jinak ty Gabrielky...jak řekl Shot Smile
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 3:34 am

Jinak neber mě špatně, mě se ta psotava líbí. Ale znáš mě všechno probrám do detailů. Škoda jen že jsi byl jen tak propuštěn ze služeb. osobně jsem fanda všech klasických příběhů a kdyby jsi nějak zdrhl ze služeb, nebo podrazil magu bylo by to hned zajímavější. Ale takhle je to zaseoriginální. Tajný agent, kterého to prostě přestalo bavit a tak skončil. Nepravděpodobné, ale originální : )
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 4:49 am

Tuhle pasáž si pamatuju skoro přesně..

On má gabriellku. Blesklo mu hlavou. Gabriellka je jednoruční malá kuše,kterou vymyslel elf jménem Gabriel, lehká,snadno dostupná,levná a určená na ochranu domácností mimo město jako například osamělá farma .Je skoro samozřejmost,že brzy měl gabriellku každý bandita na sever od Nilfgaardu a přepadal s ní právě ty rodiny na osamělých farmách,co si jí mohli dovolit, dovolili, ale neuměli ji pořádně používat a tak měl zakrátko bandita více než jednu.

Řekl bych,že jsem to skoro trefil.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:37 am

ja schvaluji.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:53 am

Já chtěl jen osvětlit co je zač gabriellka. Takže od mě už není námitek.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 1:46 pm

povoleno
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Sponsored content





Esdälon - Marcellus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Esdälon - Marcellus   Esdälon - Marcellus Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Esdälon - Marcellus
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Charaktery-
Přejdi na: